تبلیغات
تازه ترین خبر های ورزشی دنیا - نکونام پیشنهاد ویارئال را بررسی می کند
تازه ترین خبر های ورزشی دنیا
زنده باد بارسلونا

اسپانیا - لالیگا
 "جواد نکونام" ستاره ایرانی باشگاه اوساسونا اسپانیا، از احتمال ادامه عضویت خود در این تیم و رد پیشنهاد ویارئال خبر داد.

نکونام که در فصل گذشته رقابت های لالیگا ستاره تیم اوساسونا بود، از برخی تیم ها پیشنهاداتی دریافت کرده که در این بین باشگاه ویارئال اسپانیا اصرار بیشتری برای ادامه مذاکرات دارد.

روزنامه مارکا پیشنهاد تیم ویارئال برای جذب ستاره ایرانی اوساسونا را تایید کرده اما وی تاکید کرد که با توجه به شرایط خوبی که در تیم اوساسونا دارد به احتمال فراوان در این تیم باقی خواهد ماند.

"محمودرضا فاضلی" مدیربرنامه های جواد نکونام نیز در این باره می گوید: شرط باشگاه اوساسونا برای جدایی جواد نکونام این است که باشگاه خواهان او 5 میلیون یورو پرداخت کند.
وی افزود: در این میان باید دید باشگاه ویارئال برای خود نکونام چه مبلغی در نظر می گیرد. ما در این باره هنوز مذاکره ای نداشته ایم.

به گزارش یوفا: در مجموع نیز با توجه به اینکه نکونام ستاره تیم اوساسونا به حساب می آید منطق می گوید که او یک فصل دیگر در این تیم بازی کند و توانایی هایش را در تیمی که همه به او اعتقاد کامل دارند نشان دهد.

وی در خاتمه افزود: بنابراین اگر ویارئال با باشگاه اوساسونا مذاکره رسمی داشته باشد ما شرایط را بررسی خواهیم کرد ولی احتمال جدایی نکونام از اوساسونا کم است.

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1 تیر 1388 توسط حمید محمدی


درباره وبلاگ
جستجو
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نویسندگان
نظر سنجی
پیوندهای روزانه
آمار سایت

JavaScript Codes
بزرگترین سایت جاوا اسکریپت ایران