تبلیغات
تازه ترین خبر های ورزشی دنیا - ادامه تعقیب و گریز میان بارسلونا و گواردیولا
تازه ترین خبر های ورزشی دنیا
زنده باد بارسلونا

اسپانیا - لالیگا
یوفا: "پپ گواردیولا" سرمربی باشگاه بارسلونا، با این باور که او و این باشگاه نباید هیچ دینی به یکدیگر داشته باشند، همواره از قبول پیشنهادهایی که مدت حضور او در این تیم را طولانی می کند، سر باز می زند.

به گزارش یوفا: "خوان لاپورتا" رییس باشگاه، روز گذشته اعلام کرد پیشنهادهای جدیدی برای گواردیولا و کمک هایش به پاس کسب سه قهرمانی در فصل اخیر، آماده کرده است.

اما گواردیولا علاقه ای به این پیشنهادات ندارد و اصرار دارد که از وضعیت قرارداد فعلی اش تا سال 2010 راضی است و فقط آن موقع حاضر است پای میز مذاکره بنشیند.

روزنامه "اسپورت" به نقل از لاپورتا نوشت: قبلا هم گفته ام که به پپ و همه کمک هایش، تمدید یک ساله پیشنهاد کرده ایم. این تصمیمی است که گرفته شده.

به نظر می رسد گواردیولا می خواهد با چشم پوشی از پیشنهاد وسوسه انگیز باشگاه، استقلال نسبی خود را حفظ کرده و اگر زمانی بخواهند برکنارش کنند، هزینه مضاعفی به آنها تحمیل نکند.

انتخابات ریاست باشگاه، سال آینده در نیوکمپ برگزار می شود و او می داند که شاید مدیر جدید بخواهد کادر دلخواه خود را منصوب کند، در این صورت مجبور می شوند خسارتی هم بابت برکناری وی بپردازند و برعکس آن هم صادق است یعنی اگر گواردیولا نخواهد با مدیریت جدید کار کند، می تواند فارغ از هر تعهدی تیم را ترک کند.
نوشته شده در تاریخ شنبه 16 خرداد 1388 توسط حمید محمدی


درباره وبلاگ
جستجو
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نویسندگان
نظر سنجی
پیوندهای روزانه
آمار سایت

JavaScript Codes
بزرگترین سایت جاوا اسکریپت ایران